Наша команда пропонує свої послуги в акустичному проєктуванні приміщень. Ми досконально розумієм як поводить себе звук в просторі та як за рахунок правильної конфігурації та набору матеріалів досягнути найліпших результатів звучання в будь-якому приміщенні.

Фахівці нашої компанії проводять складні акустичні розрахунки приміщення враховуючи багато параметрів та будують модель приміщення зі специфікацією та місцями розміщення всіх звукокоректуючих елементів. Для нас абсолютно зрозуміло що робити з низькочастотними модами та як скоректувати час реверберації. Наші спеціалісти точно знають як отримати дифузне звукове поле та чому вадливо знати майданчики перших відбить. Ми вільно оперуємо всіма потрібними даними та видаємо конкретний результат.

Окрім того, наша компанія пишається власними інноваційними розробками в створенні модульних конструкцій різних шарів звукоізоляційної та коректуючої оболонки приміщення. За рахунок цього ми пропонуємо клієнту власний продукт, який за ціною/якістю не має аналогів в Україні.

Акустичне проєктування приміщень, підбір матеріалів

Акустичне проєктування
/
Мы ответим на все ваши вопросы
Нажимая на кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку персональных данных, соглашаюсь c условиями Политики в отношении обработки персональных данных