Acurus в Україні!

КЧим же видатні продукти Acurus і чому ми пишаємось співпрацею з компанією Indy Audio Labs.
Компанія Acurus — це невеличка компанія з величною історією та гучними досягненнями!
Основна націленість компанії — випуск процесорів обробки звуку та підсилювачів для Домашнього кіно безкомпромісної якості.
Американський бренд Acurus, назва якого походить від скорочення фрази «Accuracy from the US», був започаткований в 1993 році компанією Mondial Design. Бренд швидко став популярним завдяки виробництву преміальних аудіо компонентів за поміркованими цінами. На початку 21-го століття бренд був викуплений компанією Klipsch, яка збиралася розширювати свій асортимент електронними компонентами. Але не так сталося, як гадалося. Бренд Acurus завис у повітрі, так і не ставши популярним, як безпосередньо продукція Klipsch. Десь таки назві Acurus було написано стати відомою і в 2008 році двоє провідних співробітників Klipsch Тед Мур (Ted Moore) и Рик Сантьяго (Rick Santiago) вирішили започаткувати свою справу і заснували компанію Indy Audio Labs. Двоє компаньонів вирішують викупити права на Acurus і от маєм — друге народження бренду! Маємо надію, третього не знадобиться.
Лінійка процесорів складається з 16 канального Acurus Muse, який був розроблений власне не тільки для домашніх кінозалів, а й для звичайних віталень (медіакімнат) з високими вимогами до якості звучання системи.
Можливості Muse: підтримка 4K UHD/HDR, HDMI 2.1, система акустичної корекції ASPEQT, декодування DTS:X та Dolby Atmos, а головне безкомпромісне звучання, новий сучасний дизайн таціна, доступніша за конкурентів виводить цей апарат в лідери серед аналогів. В підтримку процесору компанія Acurus розробила восьмиканальний підсилювач потужності М8 з можливістю видавати чистої потужності без спотворень до 320Вт на канал.
Справжнім велетнем якості імерсивного звуку виступає флагманський процесор АСТ4, який декодує 20 незалежних каналів звуку і за рахунок цього вже впевнено застрибує в ешелон таких визнаних творців стандартів, як Trinnov та Storm.
Процесор АСТ4 — це перлина модельного ряду Acurus. Процесор може декодувати 16 каналів з можливістю опрацювання чотирьох додаткових сигналів для сабвуферів. Тобто на цьому процесорі можна побудувати системи наприклад 9.5.6 або 9.7.4. Аппарат вільно і точно працює з такими відео форматами новітнього покоління, як 4К HDR та HDCP 2.2. На борту ФСТ4 аж 8 входів та 2 виходи HDMI2.0b. Інженери компанії Acurus пішли навіть далі і заклали можливість апгрейду до HDMI2.1. По «залізу» АСТ4 вже вміє працювати з тамими сигналами, чекаємо тільки програмного оновлення, яке вийде найближчим часом.
Також розробники не оминули можливість інтегрувати процесор в системи керування, такі як Control4, Crestron, Elan, URC, Savant або інші за допомогою порту RS-232.
Налаштування процесора можна виконувати за допомогою зручного і зрозумілого сенсорного дисплею або за допомогою мережевого інтерфейсу. За традицією компанії інтерфейс налаштування інженерам вдалося зробити дуже зрозумілим, інтуітивним, з вдалою візуалізацією всіх процесів. Також, незважаючи на височенний рівень діджиталізації процесору, розробники не забули про поціновувачів аналогового сигналу з вінілу і додали в схему надсучасний і якісний фонокоректор.
Компоненти системи автоматичної корекції звуку в приміщенні Acurus ASPEQT
Як і кожний сучасний звуковий процесор імерсивного звучання, Acurus ACT 4 дозволяє виконувати надточне налаштування звучання акустичних систем в приміщенні: рівні каналів, параметричні еквалайзери, роздільні фільтри тощо. Тобто, по суті, весь апаратно-програмний комплекс на базі Acurus ACT 4 дозволяє калібрувати звукову систему до ідеального звучання і донести до глядача саме той результат, який задумав режисер!
Наша компанія ексклюзивно представляє Acurus в Україні. Гарантія на всі продукти бренду складає 5 років. Всі апарати виготовляються в США на власному заводі компанії в Індіанаполісі.