Наша команда пропонує послуги в якості консультантів з технічних питань будь-яких інженерних систем: електропостачання, систем автоматизації "Розумний будинок", систем відеонагляду, систем мультирум, домашнього кінотеатру, вентиляції, кондиціонування.

Ми допоможемо вибрати підрядника, перевірити технічну коректність пропозиції, перевірити цінові рішення. Також технічний консалтинг може включати в себе ведення проєкту, технічний нагляд.

Ми прагнемо того, щоб в нашій сфері було якомога більше грамотних, якісних технічних рішень, найновіших розробок, інтеграційних проєктів, які включають в себе різні інженерні та архітектурні системи. В нас є великий досвід в реалізації дуже складних технічно, нестандартних архітектурно та дизайнерськи, та просто унікальних та інноваційних рішень. Нам подобається ділитися своїми знаннями і застосовувати їх в кожному проєкті на радість замовника.

Технічний консалтинг

Технічний консалтинг
/
Мы ответим на все ваши вопросы
Нажимая на кнопку «Отправить», я даю согласие на обработку персональных данных, соглашаюсь c условиями Политики в отношении обработки персональных данных