Кіно в повний зріст

Домашній кінозал в підвалі приватному будинку в підвалі - класична задача. Наче. Поки ми не почули побажання клієнта)) І тут, як часто буває, з'явився виклик!
Розмістити екран нам дозволили на довгій стіні приміщення на відстані 3,5 метрів від дивану. І замовник дуже хотів екран на всю висоту приміщення і максимальної ширини. Так народилася ідея створити майже домашній IMAX! Врешті нам вдалося досягнути зображення 4х2,25м в кімнаті 5х3,8м!
Далі ми працювали над наступною складною технічною задачою - підібрати проектор, який би цілком міг реалізувати задумане і при цьому не коштувати як крило літака)) Після довгих годин підбору, перемовин з замовником ми зупинились на професійному проектору від Epson серії G7500 з замінною лінзою, оскільки стандартна не могла б розвернути картинку такої величини з заданої відстані. Що ж може проектор? Має підтримку сигналів 4К, HDR, має весь набір для калібрування зображення, забезпечує яскравість 6500Лм. Досить непогано! Єдине, на що ми не змогли вмовити клієнта - встановити лазерний варіант для більшого динамічного діапазону та рівня чорного кольору.
Далі почався довгий підбір звукового обладнання з прослуховуванням разом з клієнтом. Врешті ми зупинились на форматі Dolby Atmos 7.2.2 на основі професійних колонок для кінотеатрів JBL Cinema. Процессінг взяв на себе Denon X 6500 з допомогою професійних підсилювачів Crown. Звук війшов просто приголомшливий!
Кілька слів про джерела сигналу та керування. За основу будо взято медіаплеєри Zappiti HDR 4K та Apple TV 4K. На Zappiti вийшло зробити каталогізатор завантажених на сховище фільмів (по якості наближено до референсного Kaleidescape), на Apple TV зручно дивитися та підключати інші пристрої з системи Apple. Керування на себе взяв процесор RTI в парі з IPad.
Загалом проект виконаний повністю силами нашої компанії від проектування, акустичної обробки, монтажу і налаштування обладнання. Наразі один з найбільш вдалих та дуже технчно складних проектів в добірці нашої команди!