Тільки ТОП!

Топові компоненти в люксовий дизайн!
В цьому проекті нам пощастило обирати складові системи на свій смак без обмеження бюджету! І ми вібрали найкращі компоненти Perlisten та Acurus (які ми ексклюзивно представляємо в Україні).
Замовник узгодив вибрані нами колонки Perlisten S7 в кольорі ебонового дерева. Ці колонки - просто неймовірна синергія витвору мистецтва з одного боку та надсучасних технологій з іншого. Колонки оздоблені натуральним шпоном, який в поєднанні з приголомшливим дизайном квартири утворив повну гармонію кольорів та форм. Що ж стосується технологій, то тут їх просто неймовірна кількість: сертифікат THX Dominus (належить тільки колонкам бренду Perlisten), карбонові динаміки, берілієві твітери, шалена потужність та динаміка, розширений частотний діапазон при абсолютно рівній характеристиці та багато ще чого іншого!
Окремої уваги вартує процесор Acurus Muse та підсилювач Acurus A2007. Ці компоненти є рішенням найвищого рівня якості та можливостей! Окрім безлічі передових можливостей апарати виконані в дуже сучасному технологічному стилі, що також відокремлює прилади цього виробника в окрему категорію неповторних як за дизайном, так і за можливостями апаратів.
Вимоги до звучання системи такого рівня наразі є неймовірно високими, оскільки колонки та техніка була встановлена не тільки для краси. Тому розроблена спеціалістами компанії Acurus система калібрування ASPEQT зі своїм окремим блоком обробки даних та 4 вимірювальними мікрофонами дозволила отримати максимально інтегроване звучання в акустику досить складного приміщення.
Окремо хочеться зазначити, що на всю продукцію такого рівня виробники надають 5 років повної гарнтії.
Цей проект є вершиною інтеграції та поєднання найвищих технологій на сьогодні з сучасним дизайном інтер'єру!