Siri, кіно!

Новий проєкт і знову нові виклики!

Siri, ввімкни кіно! Цього достатньо сказати, щоб зануритись в нову історію на великому екрані. Рпускається ліфт з проектором зі стелі, опускається екран, вмикається Apple TV, вмикається повністю оточуючий звук, залишається тільки виюрати фільм, взяти келих вина або склянку соку і зануритись в свіжий шедевр!
Приголомшлива картинка 4К розміром 120" зі звуом Dolby Atmos 7.1.4 в квартирі на 21-му поверсі в центрі міста - це не фантастика, а вже необхідність для кожної сучасної квартири. Звукоізоляція та акустична корекція помешкання дозволяє слухати кіно та музику саме на тих рівнях гучності, які задумали режисер та звукорежисер. Оскільки система проектор-екран використовується тільки для кіно, була задача максимально заховати всі елементи. Для цього застосовано ліфт, який повністю ховає проектор в стелю. Екран був змонтовано всередину меблевого комплексу.
Також для більшої гнучкості, у вітальні ще є велика панель Samsung 75", яку зручніше використовувати для ігор, роликів та іншого контенту у випадках, коли не зручно закривати штори або немає потреби в кінотеатральній якості картинки. Або хочеться розслабитись під улюблений концерт з потріскуванням каміну. Звук при цьому повністю зберігається на тому ж високомі рівні.
Ще на обєкті реалізовано систему мультирум на 8 зон на основі Music Cast та систему керування Розумний будинок с повним керуванням всіма функціями через голосові команди Siri.